Browsing Tag

“Kujta&Meri”Bollywood Kujta dhe Meri Parineeti Chopra

Shqiptarët prekin edhe Bollywood-in?! (Foto)

Kjo është e vërtetë! Veshjet e stilistëve Kujta dhe Meri, mbrëmjen e kaluar, kanë marrë vëmendjen e shumë medieve, jo vetëm në Indi. Aktorja e famshme e filmave Bollywood-ian Parineeti Chopra (Instagram @parineetichopra) ka shkëlqyer me…