Browsing Tag

Arsenal Juventus Mesut Ozil Premier League Serie A Transferimet

Ozil tundohet nga oferta e Juventusit

Mesfushori i Arsenalit, Mesut Ozil është i impresionuar nga propozimi i Juventusit për një transferim të janarit tek Zonja e Vjetër. Sipas Daily Mail dhe Mediaset Premium, reprezentuesi gjerman është tunduar shumë nga një lëvizje drejt…