Shqiptarët prekin edhe Bollywood-in?! (Foto)

Kjo është e vërtetë! Veshjet e stilistëve Kujta dhe Meri, mbrëmjen e kaluar, kanë marrë vëmendjen e shumë medieve, jo vetëm në Indi.

Aktorja e famshme e filmave Bollywood-ian Parineeti Chopra (Instagram @parineetichopra) ka shkëlqyer me fustanin e Kujta&Meri përderisa merrte pjesë në ndarjen e çmimeve kryesore të kinematografisë në Filmfare Awards 2018.

Ajo ishte e nominuar për çmimin ‘Aktorja më e mirë’, ndërsa nga mediet dhe fanatikët e modës mori epitetin për veshjen më të mire ‘Best Dressed’, transmeton Telegrafi.

Lini një përgjigje

Your email address will not be published.