Premierë: Mimoza Shkodra publikon këngën e re “Boll Inati” (Video)

Këngëtarja Mimoza Shkodra ka prezantuar para fansave projektin e saj më të ri me titull “Boll Inati”.

Kënga është ritmike e zhanrit pop folk, gjersa është lansuar me rastin e festave të fundvitit.

Me një paraqitje elegante dhe seksi, Mimoza vjen më provokuese kësaj here para fansave.

Kënga është publikuar në xhirimet e Vitit të Ri 2017, gjersa nuk ka bërë të ditur nëse do të shoqërohet edhe me videoklip.