Shqiptarët prekin edhe Bollywood-in?! (Foto)

Kjo është e vërtetë! Veshjet e stilistëve Kujta dhe Meri, mbrëmjen e kaluar, kanë marrë vëmendjen e shumë medieve, jo vetëm në Indi. Aktorja e famshme e filmave Bollywood-ian Parineeti Chopra (Instagram @parineetichopra) ka shkëlqyer me…

Balotelli shumë pranë Juventusit?

Juventusi është shumë afër që t’i sigurojë shërbimet e sulmuesit të Nice, Mario Balotelli, si lojtar të lirë – bën të ditur një njoftim në The Sun. Sipas gazetës britanike, që e konsideron lajmin si ekskluziv, raporti i mirë i…