Modelja çudit pasagjerët, zhvishet në mes të trenit (Foto/Video)

Modelja dhe aktivistja Iskra Lawrence, ka lënë gojëhapur pasagjerët e metrosë së New York-ut, duke u zhveshur në mes të trenit, shkruan Daily Mail.

Britanikja 26-vjeçe, kishte hequr fustanin e saj për të mbajtur një fjalim, ku ftonte të gjithë të dashurojnë trupin e tyre dhe të mos paragjykojnë të tjerët, duke i vënë në siklet shumë persona që nuk dinin ku ti mbanin sytë.

Pas paraqitjes dhe fjalimit, modelja britanike që ka 2.8 milionë ndjekës në Instagram është duartrokitur nga pasagjerët.

1

2

3

4