Me këtë foto të “nxehtë”, Enca kujton ditët e verës

Është njëra prej artisteve femra më të komentuara në estradë.

Paraqitjet e saj tejet provokuese kanë bërë që ajo të jetë e pranishme pothuasje çdo ditë në titujt e medieve rozë.

Në llogarinë e saj në Instagram, aty ku edhe ka mbi 1.6 milion ndjekës, Enca ka postuar edhe një fotografi joshëse.

Në këtë fotografi, Enca provokon me gjoksin bombastik e veshur me bikini dhe një këmishë të bardhë.

“Të ngjyros flokët? Të bëj tauazh?”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotografisë.

Lini një përgjigje

Your email address will not be published.