Dy të arrestuar për marrje me prostitucion

Policia e Kosovës bëri të ditur se ka arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër pasi për të njëjtit ekziston dyshimi i bazuar se kanë kryer veprën “marrje me prostitucion”.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan, të martën në 16:40.

Të dyshuarit janë dërguar në procedurë të shpejtë në Gjykatën Themelore  në Gjilan dhe ndaj tyre është shqiptuar dënimi me gjobë. 

Lini një përgjigje

Your email address will not be published.