Dafina Zeqiri provokon nga shtrati, ja si e mban dorën te pjesa intime

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalon së provokuari.

Edhe këtë herë ka zgjedhur rrjetet sociale për ta bërë një gjë të tillë, shkruan lajmi.net

Me gjuhë jashtë dhe dorë tek pjesa intime, Duffye ka publikuar një Instastory të cilin e kanë parë një numër i madh i ndjekësve të saj.

Këngëtarja shqiptare po vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun shqiptar qoftë kur është aktive në muzikë apo jo.

Aktualisht karrierën muzikore po e vazhdon jashtë vendit por nuk i ka harruar asnjëherë fansat shqiptarë për të cilët edhe erdhi për të performuar para tyre muajin që lam pas, në dhjetor të 2017-tës.

Lini një përgjigje

Your email address will not be published.