‘BonBon’ i Era Istrefit në listën e këngëve të preferuara të Kim Kardashian (Foto)

Era Istrefi po vazhdon të krijoj famë ndërkombëtare edhe te yjet botërore.

Së fundi, Kim Kardashian raportohet se e dëgjon ‘BonBon’ e Erës gjatë kohës sa bën grim.

Kështu së paku ka thënë vet këngëtarja shqiptare përmes një mesazhi në llogarinë personale në Instagram.

“Jam e lumtur që krahas Kanye West , Rihannas, Drake dhe Sia më dëgjon edhe mua”, ka shkruar ndër të tjerash Era në Instagram.

Ndryshe, era është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshëm.