Baby G shfaqet atraktive në fustan gjysmë transparent (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Baby G, gjithnjë shfaqet atraktive.

Bukuroshja është shfaqur së fundmi në disa foto në Instagram në formë mjaft të mirë.

Me flokë të kapura dhe fustan gjysmë transparent, ajo tregon anën e bukur dhe linjat seksi trupore.

Këngëtarja konsiderohet si një prej femrave më seksi të estradës.

Ajo po vazhdon me serinë e performancave të saj në diasporë.

Baby G po shijon momente mjaft të suksesshme që prej largimit nga On Records, ku tash është në përkujdesje menaxheriale të Jetmir Agajt.

Ndryshe, Baby G është pa të dashur dhe fokusuar në projekte të reja.

Lini një përgjigje

Your email address will not be published.