Vajza e Albëries, merr vëmendjen në tepihun e kuq

Anxhelina Hadërgjonaj njihet si një nga këngëtaret më tërheqëse të skenës sonë.
Ajo jeton dhe vepron në Amerikë bashkë me nënën e saj, këngëtaren Albërie Hadërgjonaj, shkruan lajmi.net.

Këto ditë, Anxhelina po qëndron në Shqipëri, ku erdhi për eventin “ODA”, i cili u mbajtë mbrëmë në Tiranë.

Në llogarinë e saj në Instagram, Anxhelina ka publikuar një fotografi në të cilën tregon se si është dukur në atë event.

Derisa parakalonte në tapetin e kuq, këngëtarja ka marrë gjithë vëmendjen e veshur në fustanin e zi të gjatë, punuar nga Walter Mendez.

Lini një përgjigje

Your email address will not be published.